Reprisal
3 listopada 2018
Sierra Burgess jest przegrywem
6 listopada 2018

Zakochuję się w Tobie

Nowy film reżysera Peter’a DeLuise’a. Scenariusz do filmu napisali Joie Botkin oraz Jessica Gilmore. W rolach głównych wystąpili tacy aktorzy jak: Taylor Cole, Tyles Hynes, Lini Evans, Chris Shields, Agape Mngomezulu, Christine Chatelain, Alison Wandzura, Madison Smith, Matt Visser oraz Brandi Alexander. Wiele scen z filmu „Zakochuje się w Tobie” zostało nakręconych w Squamish w Kanadzie. Squamish to miasto, które znajduje się na północ od Vancouver, liczące sobie około 20 000 mieszkańców. Miasto to Jest otoczone górami i wodospadami – jest to absolutnie piękna lokalizacja.

Przepiękna miłosna historia
W filmie „Zakochuję się w Tobie” Taylor Cole wcieliła się w postać Lacey, menedżera małej stacji radiowej w Nowej Anglii, która stoi w obliczu trudnych decyzji. Kobieta opowiada historie o ludziach, którzy znaleźli się w różnych sytuacjach i którym pomaga pomaga jak tylko może. Film opowiada o rodzącej się miłości. Idealnie sprawdzi się na wieczorny wieczór filmowy.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok