Stróż mojej mamy
2 listopada 2018
Mara
3 listopada 2018

Terrortory 2

Terrorstory 2 jest to całkiem dobry niskobudżetowy film – sequel horroru z 2016 roku. Film ten przedstawia cztery historię, które są ze sobą ściśle powiązane. W filmie tym, będziemy mieli okazję zobaczyć całe mnóstwo potworów w stylu EC Comics! Terrorstory 2 został wyreżyserowany przez Kevina Kangasa, który napisał również scenariusz do filmu. W filmie wystąpili między innymi tacy aktorzy jak: Alexandra Saidkhodjaeva, Sarah Schroeder, Chelsea Kater, Richard Cutting, Joe Cardamone, Josh Davidson, Fred Cowie i MT Smith.

Ciekawa kontynuacja

Na początku film poznajemy kilkoro przyjaciół, którzy znajdują się w lesie. Nagle, jeden z nich ma pewien pomysł i zaczyna tańczyć po usłyszeniu pewnych melodii. Nie wiedzieć skąd, do bohaterów podchodzi pewien człowiek, a co najdziwniejsze – ma on na głowie dynię, a w ręce nóż. Człowiek ten, wygląda bardzo złowrogo oraz budzi niepokój grupy. Terrorstory 2 to naprawdę ciekawa kontynuacja pierwszej części filmu – z całą pewnością spora w tym zasługa Kevina Kangasa.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok