Zakochuję się w Tobie
4 listopada 2018
Zagubiony raj
6 listopada 2018

Sierra Burgess jest przegrywem

Jest to całkiem dobra produkcja młodzieżowa Netfixa. Lekka, a zarazem z przesłaniem oraz bohaterami, których wprost nie da się nie polubić. Sierra Burgess jest Przegrywem to opowieść o akceptacji – samej siebie oraz otoczenia.

Świat nastolatków

Sierra nie jest typową nastolatką – nie w głowie jej imprezy do białego rana i nie chce ubiegać się o miejsce w drużynie cheerleaderek, do liceum uczęszcza po to, aby się czegoś nauczyć. Dziewczyna ma dobre oceny w szkole, wiernego przyjaciela – ambitnego geja oraz kochających rodziców. Towarzysko nie jest jednak najlepiej – dziewczyna niejednokrotnie jest obiektem kpin czy żartów, a najpopularniejsza dziewczyna w szkole – Veronica, gnębi ją i wręcz prześladuje. Pewnego dnia Veronica, poproszona o numer telefonu wpada na pomysł, żeby podrywającemu ją chłopakowi podać numer telefonu do Sierry. Chłopak rozpoczyna telefoniczny flirt z Sierrą. Główna bohaterka jest pewna, że Jamey, kiedy dowie się z kim naprawdę flirtuje, odrzuci ją i stara się robić wszystko, by chłopak nie odkrył jej prawdziwej tożsamości.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok