22 lipca
3 listopada 2018
Zakochuję się w Tobie
4 listopada 2018

Reprisal

Frank Grillo i Bruce Willis wystąpili w najnowszym thrillerze, który został wyreżyserowany przez Briana A. Millera. Oprócz nich na ekranie zobaczymy jeszcze takich aktorów jak: Olivia Culpo, Johnathon Schaech, Natali Yura, Uncle Murda, Natlia Sophie Butler, Tyler Olson, Wass Stevens oraz Colin Egglesfield.

Próba przewidzenia poczynań przestępcy

Jacob (w rolę którego wcielił się Frank Grillo), to menedżer banku, który żyje w całkiem sporym stresie. Dodatkowo, w banku dochodzi do napadu, w wyniku którego ginie jego współpracownik. Jacob postanawia połączy siły ze swoim byłym sąsiadem, Cadenem (w tej roli Bruce Willis), aby zniszczyć napastnika. Podczas gdy dwaj mężczyźni pracują razem i próbują zrozumieć i przewidzieć kolejny ruch złodzieja, Gabriel (którego zagrał Johnathon Schaech), świetnie wyszkolony przestępca, jest o krok do przodu. Kiedy przestępca porywa żonę Jakuba oraz ich córkę, dochodzi do rozlewu krwi, która w konsekwencji doprowadza mężczyzn do punktu krytycznego.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok