La sombra de la ley
1 listopada 2018
Cichy Zabójca
2 listopada 2018

Niania – misja Mauritius

Przezabawna komedia wyreżyserowana przez Peter’a Gersina. W rolach głównych wystąpili: Saskia Vester, Stephan Grossmann, Susanna Simon, Pia Soppa.
Nietypowa propozycja pracy

Henriette Höffner (w rolę której wcieliła się Saskia Vester), to kobieta, która przepracowała już 40 lat, lecz jej życie przypomina nieustanną walkę o jako tako znośną sytuację materialną. Pomimo faktu, że Henriette nie posiada wyższego wykształcenia ani żadnych oszczędności, jest osobą bardzo spontaniczną oraz pełną energii. Kobieta posiada również spore życiowe doświadczenie. Wnuk naszej bohaterki o imieniu Toby (w tej roli zobaczymy Anton’ego Petzold’a), pomaga Henriette przy utworzeniu strony internetowej i w rekordowym wręcz czasie pojawia się dla niej pierwsza oferta pracy. Kobieta otrzymuje propozycję, aby zostać pracującą na całym świecie opiekunką do dzieci. Wkrótce po tym wyrusza w pierwszą podróż na wyspę Mauritius, gdzie ma pomóc owdowiałemu dyrektorowi hotelu – Dieter’owi Waldner’owi.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok