Terrortory 2
3 listopada 2018
22 lipca
3 listopada 2018

Mara

Pierwszy pełnometrażowy obraz Clive’a Tonge’a. W roli głównej zobaczymy Olgę Kurylenko. Szacuje się, że na realizację filmu przeznaczono pięć milionów dolarów.

Paraliż senny i ukazujący się demon

Główna bohaterka – Kate Fuller, psycholog kryminalna, zostaje wezwana do pewnego domu, gdzie znajdują się zwłoki zabitego w nocy mężczyzny. Jedyną podejrzaną jest żona nieżyjącego mężczyzny, która jest w tak dużym szoku, że początkowo nie da się w ogóle z nią porozumieć. Ośmioletnia córka ofiary, Sophie, informuje Kate, że za śmierć jej ojca odpowiada tak zwana Mara, która to jest żeńskim demonem, który wywołuje u wybranych osób tak zwany paraliż senny, podczas którego ofiary mogą ją ujrzeć. Niektóre swoje ofiary Mara po pewnym czasie nawet pozbawia życia. Żona zabitego, podobnie jak córka, jest zdania, że jej mąż jest ofiarą tego właśnie demona. Detektyw McCarthy uważa, że kobieta ta zabiła swojego męża i że w obecnej sytuacji najlepiej będzie umieścić ją w zakładzie psychiatrycznym. Kate zgadza się z detektywem, jest jednak dręczona przez wyrzuty sumienia, ponieważ w obliczu tragedii rozdzieliła jeszcze matkę z córką, pomimo tego, co wcześniej obiecała dziewczynce. Jakby tego było mało Fuller także zaczyna doświadczać zjawiska paraliżu sennego, w tracie którego widzi jakąś postać, która znika zaraz po odzyskaniu przez nią władzy nad własnym ciałem.3

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok