Buyer Beware
10 listopada 2018

Mała syrenka

Mała Syrenka Armando Gutierreza rozpoczyna się od animacji, która nawiązuje do klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena. Film ten, jednak nieco różni się od klasycznej wersji. W tejże opcji młody reporter oraz jego siostrzenica odkrywają piękną i czarującą istotę – uważają, że istota ta, to prawdziwa mała syrenka. W filmie wystąpili tacy aktorzy jak: Armando Gutierrez, Chris Yong, Gina Gershon, Hunter Gomez, Jared Sandler oraz Jo Marie Payton.

Nieco inna wersja sławnej już historii

Chorowita Elle (w tę rolę wcieliła się Loreto Peralta) mieszka ze swoim wujkiem Cam’em od czasu śmierci jej rodziców. Dziewczyna jest chora, lecz żaden lekarz nie może postawić dokładnej diagnozy. Dziewczyna posiada ogromną wiarę w syreny oraz inne fantastyczne stworzenia. Cam jest reporterem, który zostaje wysłany przez swojego redaktora do Missisipi, aby zbadać pewien cudownie uzdrawiający eliksiru, sprzedawany przez nieco szemranego mistrza cyrku – Locke’a. Ten eliksir, jak przysięgają miejscowi wieśniacy, wyleczy dosłownie wszystko. Okazuje się jednak, że ten cudowny eliksir to wodą, w której pływa główna atrakcja Locke’a – syrena o imieniu Elizabeth (w tej roli Poppy Drayton). Warto dodać jeszcze, że tej wersji „Małej Syrenki” Elżbieta oddała swoją duszę, by stać się człowiekiem.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok