Collider
1 listopada 2018
Niania – misja Mauritius
2 listopada 2018

La sombra de la ley

Najnowszy film, który wyreżyserował Dani De la Torre Alvaredo. Scenariusz został napisany przez Patxi Amézcua. W filmie La sombra de la ley będziemy mieli okazję zobaczyć takich aktorów jak: Luis Tosar, Michelle Jenner, Ernesto Alterio, Vicente Romero, Paco Tous, Pep Tosar.

Sojusznicy zdradzają sojuszników, a dobrzy gliniarze to w rzeczywistości źli gliniarze

Przenosimy się do Barcelony, do roku 1921. Hiszpania przeżywa wtedy dość gorączkowe momenty: gwałtowne starcia uliczne pomiędzy bandytami oraz anarchistami. Anibal Uriarte, w rolę którego wcielił się Luis Tosar, jest policjantem, który zostaje wysłany do Barcelony, żeby pomóc w aresztowaniu osób odpowiedzialnych przechwycenie pociągu z bronią wojskową. Na miejscy nasz bohater wejdzie w kontakt z podziemnym światem Barcelony, a także z najbardziej radykalnym światem anarchistów, gdzie spotka kobietę o imieniu Sara. La sombra de la ley to złożona opowieść o korupcji, która dotyka policję, biznesmenów, władze oraz wojsko.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok