Zagubiony raj
6 listopada 2018
Buyer Beware
10 listopada 2018

Final Score

Nowy film wyreżyserowany przez Scott’a Mann’a. Scenariusz napisali bracia Lynch i Jonathan Frankowie. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Dave Bautista, Pierce Brosnan, Ray Stevenson, Martyn Ford oraz Lucy Gaskell.

Ostatni mecz

Michael Knox (w rolę którego wcielił się Dave Bautista) jest mężczyzną z dość bogatą przeszłością oraz najemnikiem, nie potrafiącym nigdzie zagrzać miejsca na dłużej. Jeździ w miejsca, w których rozpętuje się wojna i pyta wprost czy może jakoś pomóc. W chwili, kiedy ma wolne, spędza czas z rodziną swojego najlepszego przyjaciela, który już niestety nie żyje. Najwięcej uwagi poświęca córce zmarłego – Danni (w tej roli Lara Peake), którą zamierza zabrać na ważny mecz, który okazuje się ostatnim, jaki zostanie rozegrany na stadionie Boleyn Ground. Mecz ten zostanie dokładnie zapamiętany za sprawą terrorystów, którzy zamykają wyjścia ze stadionu i biorą na zakładników aż 35 tysięcy widzów, którzy przyszli obejrzeć mecz. Rząd ma jedynie 90 minut na spełnienie żądań terrorystów, w przeciwnym razie wysadzą oni stadion w powietrze. Terrorystami dowodzi człowiek imieniem Arkady, który w przeszłości był organizatorem wojny domowej na terenie swojego kraju. Czy Knox przeszkodzi terrorystom?

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok