Final Score
7 listopada 2018
Mała syrenka
12 listopada 2018

Buyer Beware

Niezwykły horror malezyjskiego pisarza-reżysera Jeffrey’a Chiang’a. W rolach głównych zobaczymy Carlos’a Chan’a, Bryant’a Mak’a, Carmen Tong oraz Mimi Kung.
Nawiedzone domy

Charlie to młody i ambitny agent nieruchomości, który dołącza do pewnej agencji prowadzonej przez zamożną parę, Gordona i Lucy. Mężczyzna wkrótce poznaje tajemnicę sukcesu agencji. Specjalizuje się ona w wykupywaniu tanich gruntów i nieruchomości po tym, jak ktoś zmarł lub został w nich zamordowany, później agencja sprzedaje je po wyższej cenie, nie ujawniając nowym właścicielom straszliwej prawdy. Na początku Charlie posiada etyczny dylemat i nie wie co zrobić, nie trwa to jednak długo, ponieważ wkrótce Charlie zaczyna czerpać radość z każdej sprzedaży i rozkoszuje się swoim bogatym stylem życia. Nie wzruszają go nawet historię kupujących, którzy narzekają i mówią o pewnych nadprzyrodzonych wydarzeniach i koszmarach, jakie przeżywają. Wkrótce jednak Charlie oraz jego bliscy napotykają się na nadprzyrodzone konsekwencje, które zaczynają ich przerażać.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok